Nazywam się Sławomir Gątkowski i jestem certyfikowanym coachem i trenerem mindfulness.

Jestem założycielem i współwłaścicielem Asan – Sztuka Dobrego Życia. Moją pasją i misją jest promowanie Porozumienia Bez Przemocy – (ang. NVC) Marshalla Rosenberga. Jest to model komunikacji pozwalający na porozumienie ponad wszelkimi podziałami, wykluczający z języka wszelkie wzorce przemocowe, prowadzące do napięć i konfliktów, w zamian oferujący komunikację opartą na pełnym poszanowaniu rozmówcy.

NVC to komunikacja oparta na epmatii, współczuciu, zrozumieniu i akceptacji drugiego człowieka takim, jakim on jest.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy zaburzeniami na tle emocjonalnym i psychicznym u osób dorosłych i dzieci. Certyfikat uzyskałem w krakowskim Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego

Specjalizuję się w pracy z osobami mającymi trudność z utrzymaniem kontroli w sytuacjach podwyższonego stresu, pragnącycmi zapanować nad gniewem i wyeliminować skłonności do zachowań agresywnych i autoagresywnych.

Świadczę pomoc dla osób z obniżoną samooceną, trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji.

Stosuję zarówno metody wykorzystywane w konwencjonalnej psytorerapii takie jak: Racjonalna Terapia Zachowań, Podejście Ericksonnowskie czy terapia Psychodynamiczna, jak również narzędzia typowe dla coachingu czyli: Model Diltsa, Model Sokratejski, oraz Świadomy Oddech, zróżnicowane techniki relaksacyjne i wizualizacyjne, a także Trening Kontroli Gniewu i Trening Uważności. Prowadzę również sesje oparte na modelu The Work autorstwa Katie Byron.

Pracuję osobami indywidualnymi, prarami i młodzieżą i seniorami.

Cennik usług indywidualnych:

  • Coaching indywidualny (sesja 60 minut): 140 zł – aby opłacić Sesję Coachingową kliknij TUTAJ
  • Trening indywidulany (90 minut): 200 zł – aby opłacić Sesję Treningową kliknij TUTAJ

Jeśli chcesz umówić się na spotkanie, prosze o kontakt telefoniczny pod numerem: 780 160 630