Uwolnij się!

Uwolnij się – pozytywna siła nawyku vs nałogi

  • czas trwania: 120 minut
  • grupa docelowa: wszyscy
  • główne korzyści: poprawa nastroju, wzmocnienie wspierających przekonań, uzdrawiania blokujących przekonań, wzmocnienie samokontroli i samodyscypliny, wzmocnienie władzy wewnętrznej
  • zastosowanie: jest to trening umacniający w postanowianiu o zmianie stylu życia, systematycznie stosowany stanowi nieocenioną pomoc w obniżaniu znaczenia nałogu w życiu codziennym

Nałogi nie są rzeczą pożądaną. Niezależnie od ich natury są one rodzajem złych nawyków, które konsumują naszą energię mentalną, materialną, niszczą nasze zdrowie i bardzo często wpływają również obciążająco na nasze portfele. Jednak to ni ete rzeczy są najgorsze.

Nałogi przesłaniają nam perspektywę pięknego i zdrowego życia, którym w gronie najbliższych nam osób, możemy się długo cieszyć. Kto nie chciałby żyć dłużej dla swoich dzieci i bliskich? Kto nie chciałby mieć w życiu więcej czasu na miłość? Kto nie chciałby się cieszyć lepszym zdrowiem?

 

Nałogi na co dzień dosyć sprawnie kontroluja naszą świaodmośc, nie dopuszczając często do konstruktywnej autokrytyki, która mogłaby im zagrozić. Są one niczym odosobnione istoty żyjące w obszarze naszej duszy i czerpiące zeń energię do życia. Na szczeście pozbycie się ich wcale nie jest takie trudne jak się może wydawać, o ile wie się co, i jak robić. Zapraszamy.